Showing 166–180 of 219 resultsSorted by price: low to high
Lancer Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Reegan High Leg Swivel Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Kirby Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Petra Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Maverick Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Turner Wall Reclining Sofa
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Upholstered |
| Style | Casual |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...