Showing 181–195 of 219 resultsSorted by price: low to high
Roman Reclining Chair and A Half
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline |
| Style | Casual |
Norris Reclining Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Sofa
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 84.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Norris Power Reclining Sofa
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Norris Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, USB |
| Style | Casual |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Amanda Full Sleep Sofa
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Bennett Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...