Showing 931–945 of 7420 resultsSorted by price: low to high
Petra Extra Long Sofa
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Amanda Chair & A Half
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 51 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Petra Chair & A Half
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maddox Sectional
| Dimensions | 124 × 181 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Casual |
Colby Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary, Transitional |
Load more products
Loading...