Showing 16–30 of 40 resultsSorted by price: low to high
Felix Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Ezra Rocking Recliner
| Weight | 81.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Stratus Wall Recliner
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Felix Wall Recliner
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Rosewood Wall Recliner
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Addison Wall Recliner
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Addison Gliding Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Aries Gliding Recliner
| Weight | 90.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Reclining |
| Style | Transitional |
Liam Gliding Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Jay Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Lennon Rocking Recliner
| Dimensions | 39 × 32 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Rocker, Wood |
| Style | Transitional |
Turner Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 38 × 37 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Fabric, Power, Reclining, Rocking |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Rocker |
| Style | Transitional |
Ezra Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Jay Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...