Showing 16–30 of 38 resultsSorted by price: low to high
Magnificent Motion Leather Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline |
Soren Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Arthur Power Rocking Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Recline |
| Style | Transitional |
Roman Power Reclining Chair & A Half w/ Headrest
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining 2-seat Sofa w/ Headrest
| Weight | 263 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Easton Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Norris Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...