Showing 331–345 of 351 resultsSorted by price: low to high
James Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 113.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Wall Hugger |
| Style | Casual |
Reed Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Mackenzie Queen Sleep Sofa
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Talladega Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Power Left-Arm Sitting Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Montrose Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
528 Larson Reclina-Rocker
| Dimensions | 38 × 36.75 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Power Rocking Recliner
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Traditional, Transitional |
Linen-Gray Meade Manual Recline
| Weight | 105.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.2 × 35 × 42.5 in |
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Sedgefield Lift Chair
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Casual |
Vail Rocking Recliner, In Stock
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Reclining, Rocking, Upholstered |
| Style | Casual |
Lawrence Rocker Recliner
| Dimensions | 37 × 39 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Sparrow Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 33.5 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Apollo Rocking Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...