Showing 316–330 of 351 resultsSorted by price: low to high
Rheeves High Leg Power Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB, Wood |
| Style | Transitional |
Carleton High Leg Power Reclining Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Roscoe duo® Reclining Sofa
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 81 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Roscoe duo® Reclining Loveseat
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 58 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Roscoe duo® Reclining Chair
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 35.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Trouper Rocking Recliner
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Casual |
Dorian Wall Recliner
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual |
Maverick Gliding Recliner
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 43.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Maverick Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...